ETKİNLİKLER

 

İster 3 kişi olsun ister 500 kişi olsun, iç mekan ve doğal dış mekan alternatifleri ve kusursuz hizmet anlayışı ile Sherwood Resorts&Hotels bir sonraki özel etkinliğiniz, hayallerinizdeki düğün veya şirket toplantılarınız için en ideal adres.  Özel etkinlikleriniz için bizlere +90 242 352 28 00 numarasından telefon yoluyla veya, info@sherwoodhotels.com.tr adresinden mail yoluyla veya online teklif talebi doldurmak suretiyle ulaşmanız durumunda sizlerle en kısa sürede irtibata geçmiş olacağız. 

 

Hayallerinizdeki Düğün

Küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğunuz o en önemli geceniz için enfes bir yer düşünün. Her bir detay tercihleriniz doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar düşünülerek, kişiselleştirilecek.   

 

  • Her mevsime özel uygulamalar ile yıl boyunca düğün olanakları mevcut 
  • Yemekli organizasyonlarınız konusunda uzman aşçılarımızın sihirli ellerinden çıkıyor. 
  • Profesyonel düğün koordinatörümüz hayal ettiğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürmek için en başından en sonuna kadar yanınızdan ayrılmayacak. 

 

Kusursuz servis, efsanevi zerafet ve özel olanaklar hayallerinizin düğününü gerçeğe dönüştürecek. Hayallerinizin düğünü için hazırsanız online Özel Etkinlik formunu doldurmanız durumunda sizlerle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

 

Olağanüstü İş Toplantıları 

Doğayla, aktivitelerimizle her şeyden öte hayal gücünüzle yüz yüze gelin. İster ekip çalışması olsun ister atılım oturumu, bir sonraki iş toplantınızı başarıya dönüştürün. Tesis dahilinde sunmuş olduğumuz imkanlar ve eşsiz misafirperverliğimiz takımızı yeniden bütünleştirmenizi sağlayacak kusursuz kombinasyon.   

 


İş toplantılarınızı dilerseniz tek günlük, dilerseniz bir kaç günlük kurslar halinde düzenleyebilirsiniz. Her iki şekilde de başarılı bir toplantı deneyimini garanti ediyoruz. Organizasyon planlarınızın hazırsa online Etkinlik Formu’nu doldurmanız halinde sizlerle en kısa sürede iletişime geçilecektir.