KONUM

Tesisimiz Kemer, Akdeniz’in Göynük Plajı kıyısı üzerinde Antalya Havalimanına 40 dakika, Kemer şehir merkezine 10 dakika, çeşitli mağaza ve pazarlara 5 dakika yürüyüş mesafesinde konumlanmıştır. 

 

Kemer Hakkında

Kemer deniz, dağ ve eşsiz çam ağaçları ile doğal güzelliğe sahip yer yüzü cennetidir. Kemer ayrıca dünya yıldızlarını ağırlayan gece kulüpleri, bar ve restoranlar, sayısız alışveriş olanakları ve geniş yat marinası ile her daim canlılığını korumaktadır. Kemer gölgesinde Göynük Plajı da dahil olmak üzere sayısız mavi bayraklı plaj bulunmaktadır. Ayrıca Olimpos, Yanartaş, Faselis ve Myra Antik Kenti gibi tarihi eserler Kemer bölgesinin başlıca turistik ilgi alanlarıdır. 

 

Türkiye Hakkında

Türkiye, Avrupa ve Asya'nın kavşak noktasında bulunmaktadır

Türkiye M.Ö 9000 yıllarından beri birçok önemli medeniyete evsahipliği yapmıştır. 

 

Modern Türkiye Cumhuriyeti Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1920 yılında kurulan laik ve demokratik bir Müslüman ülkedir. Geleneksel ve İslami köklerine rağmen, Türkiye'nin yüzü Batı’ya dönüktür. Ülkemizi ziyaret eden misafirler için gezilecek ve görülecek bir çok şey mevcuttur. 

 

Antalya Hakkında 

En önemli turizm destinasyonlarının başında gelen Antalya Türkiye’nin güneybatısında Akdeniz kıyısında yer almaktadır. Toros Dağları ve Akdeniz ile çevrili, falezler üzerinde yer alan bölge Türk Rivierası olarak bilinmekte olup; ziyaretçilerine sahip olduğu eşsiz doğası, yılboyu güneşli iklimi, tarihi alanlar ve modern şehir hayatının kusursuz harmonisini sunmaktadır. 

Antalya çevresinde görülecek yerler: 

 

  • Kaleiçi merkezidir. 
  • Perge Antik Şehri
  • Aspendos Antik Tiyatrosu
  • Düden Şelalesi

s